کار ستاره استقلال گره خورد!

0
4

کاوه رضایی مهاجم تیم استقلال امروز (دوشنبه) در شرایطی در تمرین استقلال حضور یافت که همراه این تیم تمرین نکرد و تنها نظاره‌گر تمرین بود.

او به دلیل اینکه نتوانسته کار شخصی‌اش را به پایان برساند، قراردادش را با استقلال ثبت نکرده است. از طرفی، مسئولان باشگاه استقلال هم از این بازیکن ناراحتند که به خاطر او ارسلان مطهری را از لیست خارج کرده‌اند.

رضایی دنبال کارهای اقامت در کشور بلژیک است و برای این کار باید تحت قرارداد باشگاه شارلوای بلژیک قرار می‌گرفت. او در زمان مذاکراتش با مسئولان استقلال موضوع را مطرح کرد و قول داد آن را حل کند ولی با گذشت دو هفته از لیگ برتر او نه تنها قراردادش را ثبت نکرده است، بلکه باید قراردادش با شارلوا را فسخ کرده و به عنوان بازیکن آزاد به استقلال بیاید.

او در صورتی که بخواهد دنبال اقامت باشد و به بلژیک برگردد جایی هم در شارلوا نخواهد داشت چون سرمربی و مدیران این باشگاه حسابی روی او باز نکرده‌اند.

کار ستاره استقلال گره خورد!

ماجرا زمانی برای رضایی تلخ‌تر می‌شود که اگر بخواهد تحت قرارداد شارلوا بماند تا به هدفش یعنی گرفتن اقامت برسد، باید تا نیم فصل بیرون بماند و این به معنای از دست دادن جام جهانی 2022 قطر است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید