پیام مشترک رئیس شورای اسلامی و سرپرست شهرداری شهرکرد به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

0
11
پیام مشترک رئیس شورای اسلامی و سرپرست شهرداری شهرکرد به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

مصطفی حیدری رئیس شورای اسلامی و عبدالصادق نجفی سرپرست شهرداری شهرکرد طی پیامی آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس را تبریک گفتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، متن پیام مصطفی حیدری رئیس شورای اسلامی و عبدالصادق نجفی سرپرست شهرداری شهرکردبه شرح ذیل می باشد :

باسمه تعالی

پیامبر اکرم(ص) : نزدیک‌ترین مردم به مقام نبوّت، اهل جهاد و دانش‌اند.

امروز پس از قریب به ۲ سال تعطیلی مدارس و دوری دانش‌آموزان از درس و کلاس و مدرسه به دلیل شیوع ویروس کرونا، زنگ علم و دانش و آگاهی به صدا درآمد و پرچم دانش برافراشته و درب گلستان معرفت گشوده شد و باری دیگر صدای جنب و جوش و شور و هیاهوی بچه‌ها فضای مدرسه را پر کرده است.

مدیریت شهری شهرکرد تلاش دارد همسو با آموزش و پرورش، تمامی رسالت‌های ذاتی خود در مسیر توسعه و آبادانی شهر را انجام و با به کار بستن تمهیدات و ارائه خدمات به مدارس شهر در زمینه‌های مختلف جهت پیشبرد اهداف آموزشی و تربیتی دانش‌آموزان نقش خود را در تعالی‌بخشی حوزه علم و فرهنگ ایفا نماید.

اینجانبان ضمن تبریک و قدردانی صمیمانه از همراهی و مساعدت تمامی دلسوزان عرصه تعلیم و تربیت و خانواده‌های محترم، امیدواریم در سال تحصیلی جدید با همکاری و هم‌اندیشی همه عزیزان شاهد ارتقاء اثربخشی و کارآیی نظام آموزشی وتربیتی و درخشش بیش از پیش فرزندان مستعد و علاقمند این مرز و بوم باشیم.

رجاء واثق داریم دانش‌آموزان عزیز سال تحصیلی جدید را به دور از هرگونه نگرانی و با برنامه‌ریزی صحیح و رعایت جدی تمامی پروتکل‌ها و موارد بهداشتی آغاز نمایند

46

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید