پاداش عجیب تیم لیگ برتری

0
7

تیم گل‌گهر که قراردادهای نسبتا متعادلی با بازیکنان تیمش بسته برای هر پیروزی پاداشی خاص و قابل توجه در نظر گرفته است. تیم گل‌گهر در ابتدای فصل با بازیکنان خوبی به توافق رسید اما هرگز خبری از قراردادهای چند ده میلیاردی نبود.

ابتدا اینطور به نظر می‌رسید که تیم گل‌گهر با مبالغ بالا قرارداد می‌بندد که دست روی هر بازیکنی می‌گذارد جذب این تیم می‌شود اما گویا آنها ترفند دیگری برای راضی کردن این بازیکنان به کار بستند. در ابتدا آنها به این بازیکنان قول دادند تا میانه نیم فصل اول 60 درصد از قرارداد‌ها را پرداخت کنند و این مهم رخ داد و برخی بازیکنان گل گهر تا 60 درصد از مبلغ قرارداد خود را گرفتند .

از سوی دیگر مسئولان این باشگاه برای هر برد مبالغی بالا پاداش در نظر گرفتند. البته این مبلغ شامل همه بازی‌ها نیست و اغلب پاداش‌ها تا حدود ۲۰ میلیون تومان است اما یک بازی خاص پاداش خاص‌تری هم خواهد داشت.

در واقع اینطور به نظر می‌رسد که گل‌گهری‌ها هر چند قراردادهای خیلی بالایی برای وسوسه کردن بازیکنان نبستند اما از راه‌های دیگری آنها را برای پیوستن به تیمشان مجاب کردند. از این رو صحبت‌هایی مثل این که برای شاگردی امیر قلعه نوعی به این تیم آمده‌ و قید دیگر تیم‌های مطرح و پیشنهادات نجومیشان را زدند بهانه‌ای پیش نیست.

پاداش عجیب تیم لیگ برتری

تیم گل‌گهر جمعه در سیرجان میزبان تیم ذوب‌آهن است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید