وضعیت دو بازیکن خبرساز استقلال پیچیده شد!

0
3

ساپینتو سرمربی تیم استقلال با اخلاق و رفتار خاص خود در تیم بازیکنان خود را هدایت می کند و این در حالی است که وی به برخی بازیکنان تیم اعتقادی ندارد و این وضعیت در مورد دو مدافع استقلال نیز صدق می کند.

گفتنی است حسین مرادمند مدافع استقلال که با مشکلات بسیار توانست خدمت سربازی اش را به اتمام رسانده و به استقلال بازگردد در شرایط فعلی جایی در ترکیب و تفکرات ساپینتو ندارد.

سرمربی استقلال در بازی قبلی وی را از لیست خط زد و در حالیکه تصور می شد وی با مشکل سربازی اش همچنان شرایط بازی در ترکیب تیم را ندارد اما وی کاملا فنی از لیست جدا شد و به جای اردو به منزلش رفت.

این اتفاق پیش از بازی استقلال با پیکان نیز رخ داد و مرادمند این دیدار را نیز با شرایطی مشابه دیدار قبلی از دست داد و از لیست کنار گذاشته شد.

از زرفی این بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت شده و از آنجا که ساپینتو از عملکرد سیلوا و غلامی در مرکز خط دفاعی تیم رضایت دارد احتمال ایجاد تغییر در ترکیب دفاعی استقلال بسیار ضعیف است و این شرایط اوضاع این مدافع را در تیمملی نیز با تغییراتی روبرو می کند که به ضرر این بازیکن است.

البته این وضعیت در مورد سیاوش یزدانی دیگر مدافع آبی ها نیز صادق است و با اینکه وی در لیست استقلال حضور دارد اما با توجه به شرایط بازیکنان در دفاع استقلال ساپینتو با ایجاد تغییرات کاملا مخالف است.

وضعیت دو بازیکن خبرساز استقلال پیچیده شد!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید