معرفی بزرگترین کلایمر جهان

0
4

برای ساختن بزرگترین کلایمر ساختمانی جهان چه چیزی لازم است؟ اول، یک چشم انداز. ایده ای که چنین چیزی امکان پذیر است. و یک تیم پرشور که به این ایده اعتقاد دارد. وقتی این ایده برای اولین بار شکل گرفت، تیم ما بسیار هیجان زده بود! در اینجا چالشی وجود داشت که آنها را وادار می‌کرد تا به شکلی خارج از چارچوب فکر کنند، نوآوری کنند و مرزها را کنار بگذارند.

تهران کلایمر کلایمر

وظیفه ساخت بزرگترین کلایمر ساختمانی جهان در مرکز جهانی، تهران بود.

آنچه در پی آمد ماه ها برنامه ریزی، طوفان فکری، نوآوری، همکاری و هزاران فنجان قهوه بود. این تیم همچنین با برخی از ذهن های مهندسی موفق در تیم های جهانی تهران کلایمر همکاری کرد تا بهترین نتیجه ممکن را تضمین کند. کافی است بگوییم، تیم برای برنامه ریزی و اجرای به موقع این پروژه در سطح جهانی بسیار سخت کار کرد.

نتیجه یک شگفتی مهندسی بود! این مارول 16 تنی برای ایمنی توسط 18 قرقره و 9 طناب پشتیبانی می شود. سیستم طناب به خودی خود با تیرهای قرقره نوآورانه است. کل شفت سازه بر روی ریل هایی که روی ستون های فولادی ثابت شده اند حرکت می کند. دستگاه کلایمر جایگزین داربست تهران کلایمر  اجاره کلایمر است که آن را نه تنها فوق العاده قوی و بادوام می کند، بلکه در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کند. کلایمر به تهران کلایمر E-Link مجهز شده است – یک ویژگی ابزار مدیریت تسهیلات جامع که امکان نظارت از راه دور کلایمر را ممکن می‌سازد.

چیزهای زیادی در پشت صحنه و قطعاً وارد کلایمر شده است تا آن را به یک سواری ایمن و بدون درز برای مسافران تبدیل کند. حالا بیایید در مورد خود کلایمر صحبت کنیم. این کلایمر رکورد شکن با مساحت 25.78 متر مربع به اندازه یک اتاق است! دارای یک درب باز وسط 4 پانل منحصر به فرد و دیوارهای شیشه ای است که منظره ای همه جانبه را ارائه می دهد. دو صفحه اطلاعات وجود دارد که اخبار و به روز رسانی های ساختمان را ارائه می دهد. طراحی داخلی با تم نیلوفر آبی که در دکوراسیون مرکز جهانی Jio نقش اساسی دارد، مطابقت دارد. یک نور کریستالی پرآذین بخش مرکزی این کلایمر فوق العاده زیبا را تشکیل می دهد. نتیجه نهایی محصولی است که ترکیبی عالی از مهندسی، هنر و معماری است!

پیشرو در فروش کلایمر

ما خوشحالیم که اعلام کنیم که بزرگترین کلایمر ساختمانی جهان توسط تهران کلایمر و در هند است! در تهران کلایمر، ما به ارائه راه حل های سفارشی برای پروژه های منحصر به فرد افتخار می کنیم. علاوه بر تیم تهران کلایمر هند ما، تیم جهانی تهران کلایمر از کارشناسان پروژه های بزرگ با ما برای طراحی و ارائه این چالش برانگیزترین و پیچیده ترین پروژه همکاری کردند. به همراه مشتریان خود، نه تنها نوآوری می کنیم و راه حل هایی ایجاد می کنیم که کاربران قدردان آن هستند، بلکه تجربه ای را ایجاد می کنیم که در هیچ جای دیگری نمی توانند آن را پیدا کنند .

این نشست مطبوعاتی همچنین شرکت تهران کلایمر هند در نمایشگاه تهران کلایمر به عنوان حامی عنوان غرفه سبز را پوشش داد، جایی که برخی از نوآوری های پیشگامانه ما ارائه شد. بازدیدکنندگان نگاهی به تفکرات پشت صحنه و برخی از نوآوری های پیشرفته فناوری که تهران کلایمر در صنعت حمل و نقل پیشرو است، انداختند.

ما توانستیم با پشتیبانی و همکاری باورنکردنی شرکت تهران کلایمر با تیم های جهانی خود، تیم ها و مشتری به این موفقیت دست یابیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید