ماموریت ویژه و عجیب ناسا به 16 نفر برای کشف آدم فضایی ها + فیلم

0
13
ماموریت ویژه و عجیب ناسا به 16 نفر برای کشف آدم فضایی ها + فیلم

دیجیاتو نوشت: این مطالعه ۹ ماه طول خواهد کشید و نتایج آن در اواسط سال ۲۰۲۳ به‌صورت عمومی منتشر می‌شوند.

ناسا لیست ۱۶ نفره‌ای از دانشمندان را منتشر کرده که مطالعه آژانس فضایی در مورد پدیده‌های هوایی ناشناس (UAP) یا همان یوفو ها (UFO) را هدایت خواهند کرد. مطالعه مستقل UFO ناسا در تاریخ ۲۴ اکتبر (۲ آبان) آغاز خواهد شد و ۹ ماه طول خواهد کشید و طی آن، دانشمندان رویدادهای آسمانی را بررسی می‌کنند که نمی‌توان از آن‌ها به عنوان هواپیما یا پدیده‌های طبیعی شناخته شده یاد کرد.

«توماس زوربوشن»، معاون اداره ماموریت علمی مقر ناسا می‌گوید: «کاوش درباره موارد ناشناخته فضا و جو قلب شخصیتی است که ما در ناسا تشکیل می‌دهیم. درک داده‌هایی که در مورد پدیده‌های هوایی ناشناس در اختیار داریم برای کمک به نتیجه‌گیری علمی در مورد چیزی که در آسمان ما اتفاق می‌افتد بسیار مهم است.»

تیم ناسا برای مطالعه یوفو ها

گام جدی ناسا برای شکار یوفوها

افرادی که برای این مطالعه انتخاب شده‌اند، متخصصانی در زمینه‌های هوش مصنوعی، ایمنی هوافضا، علوم و داده‌ها هستند. از اعضای این تیم به رهبری «دیوید اسپرگل»، اخترفیزیکدان آمریکایی، از افرادی مانند «اسکات کلی»، فضانورد سابق ناسا، «پائولا بونتمپی»، اقیانوس شناس و «شلی رایت»، دانشیار فیزیک دانشگاه کالیفرنیا اشاره کرد.

این تیم ۱۶ نفره داده‌های طبقه‌بندی نشده‌ای که توسط نهادهای دولتی غیرنظامی، نهادهای تجاری و سایر منابع به دست آمده را بررسی خواهند کرد. نتایج این مطالعه که بر چگونگی تجزیه‌وتحلیل این داده‌ها بر کشف پدیده‌های هوایی ناشناس متمرکز است، در اواسط سال ۲۰۲۳ به صورت عمومی منتشر خواهد شد.

اخیرا رصدخانه نجومی اصلی آکادمی ملی علوم اوکراین اعلام کرده بود که چندین شیء پرنده ناشناس یا همان یوفو در آسمان آسمان شهر کی‌یف، پایتخت این کشور مشاهده شده است. علاوه بر این، نیروی دریایی آمریکا نیز اعلام کرده بود که ویدیوهای زیادی از UFOها وجود دارد که به دلایلی از جمله حفظ امنیت ملی نمی‌تواند آن‌ها را به‌صورت عمومی منتشر کند.

۲۲۷۲۲۷

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید