راز درخشش ستاره بارسلونا فاش شد!

0
2

تیم فوتبال بارسلونا در فصل جاری برخلاف سال گذشته، رقابت پایاپایی با رئال‌مادرید برای صدرنشینی داشته است. یکی از عوامل موفقیت بارسلونا، خرید بازیکنانی از جمله رابرت لواندوفسکی، مارکوس آلونسو و رافینیا بوده است. با این وجود، عثمان دمبله که فصول گذشته به دلیل مصدومیت دیدارهای زیادی را از دست داده بود حالا به مهره کلیدی ژاوی هرناندز تبدیل شده و آمار خوبی را از خود برجای گذاشته است.

دمبله در ۸ بازی فصل جدید بارسلونا روی ۶ گل تاثیر مستقیم داشته و پس از لواندوفسکی ، تاثیرگذارترین بازیکن بارسلونا بوده است. با این حال، برخی از هواداران دلیل بهبود عملکرد ستاره فرانسوی را مربوط به ازدواج وی می‌دانند. این درشرایطی است که دمبله اخیرا پدر شده و به همین خاطر برخی کاربران فضای مجازی مطالب طنزی منتشر کرده و معتقدند با این شرایط، وضعیت او بهتر از قبل خواهد شد.

با این وجود، برخی دیگر، دلیل بهبود عملکرد عثمان دمبله را به بند خاصی که در قرارداد او مندرج شده، مرتبط می‌دانند. دمبله در دوران حضور در بارسلونا ۸۶ بازی را به دلیل مصدومیت از دست داده و همین موضوع باعث شده تا لاپورتا بند ضد مصدومیت را در قرارداد وی قرار دهد. بنابراین عملکرد عالی دمبله را نمی‌توان کاملا مرتبط به این دانست اما نباید تاثیر چنین بندی در قرارداد او را هم انکار کرد.

راز درخشش ستاره بارسلونا فاش شد!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید