چرا خط تلفن اینترنتی برای استارتاپ ها بی نظیر است؟

0
5

امروزه با افزایش کسب و کارهای اینترنتی، تعدد و تنوعی که در ارائه محصولات به مشتریان دارند، تبلیغات مناسب حرف اول را می زند. اینکه نسبت به رقبا و سایر کسب و کارهای مشابه خود عملکرد بهتری داشته باشید می تواند در افزایش فروش نیز مؤثر باشد. به همین خاطر استفاده از خط اینترنتی ثابت توصیه می شود. پیش از معرفی مزایا و شرایط خرید خط تلفن اینترنتی بهتر است در رابطه با ضرورت ارائه شماره ثابت به مشتری و اثری که برروی حس اعتماد مشتری دارد صحبت کنیم.

اعتبار همچنان حرف اول را در موفقیت فروش و جذب مشتری دارد. عوامل زیادی در جلب اعتماد و ایجاد اعتبار هر کسب و کاری مؤثر هستند. یکی از این موارد خط تلفن ثابت است. خط تلفن انواع و اشکال مختلفی دارد از خط های آنالوگ مخابراتی تا سیم کارت های تلفن همراه می تواند درگاه ارتباطی شما با مخاطبان تان باشد. با این وجود آیا ارزش و اثر تمام شماره ها برروی مشتری یکسان است؟

تفاوت خط ثابت اینترنتی با سایر خط های تلفنی

یکی از بهترین راه ها برای کسب درآمد بیشتر در کسب و کارتان، فروش بیشتر محصول یا خدمات است. بسته به صنعت، بازار و اهداف تجاری شما راه های زیادی برای افزایش فروش وجود دارد. روش های مختلفی برای تماس صوتی وجود دارد که در ادامه متداول ترین روش ها را معرفی کرده و مزایا و معایب هر کدام را بررسی می کنیم:

1- خط مخابرات برای راه اندازی کسب و کار

تلفن آنالوگ، سیم مسی یا مخابراتی اولین راه ارتباط صوتی با مخاطبان در کشور بوده است. از نظر هزینه و کیفیت این نوع خط تلفن جایگاه خوبی دارد. با این وجود می تواند برای مخاطب بخصوص کسب و کارها چالش هایی نیز در پی داشته باشد.

نکته اول اینکه برای در اختیار داشتن خط تلفن نیاز به سیم کشی از مخابرات به ساختمان و لوکیشن فیزیکی، پس از آن سیم کشی داخلی وجود دارد تا بتوانید از این خط استفاده کنید. با این روش شما یک خط ثابت برای آدرس و لوکیشن خود در اختیار دارید. حال چالشی که به وجود می آید این است که شما به عنوان یک کسب و کار خانگی نیاز به خط تلفن مستقل دارید در صورتی که امکان سیم کشی مجدد و داشتن چند خط برای یک آدرس وجود ندارد.

نکته دوم در رابطه با جابجایی این خطوط است. معمولا زمان، هزینه و محدودیت های فراوانی در پی دارد. معمولا انتقال خط از یک منطقه به منطقه دیگر وجود ندارد و حتی جابجایی خط آنالوگ در یک ناحیه مخابراتی نیز می تواند مشکلات خود را داشته باشد.

نکته آخر در استفاده از خط آنالوگ این است که بر خلاف خط ثابت اینترنتی و همراه اول لازم است از یک تلفن رومیزی ثابت نیز استفاده شود. در صورت دایورت تماس ها هزینه مکالمه به عهده شما خواهد بود.

2- استفاده از سیم کارت برای بیزینس

روش دومی که می توان برای برقراری ارتباط با مشتری ارائه داد استفاده از سیم کارت های تلفن همراه از شرکت های مختلف و با شماره های متفاوت است. روشی ساده و سریع است و مزیتی که به همراه دارد در این است که می توان از یک شماره تماس برای برقراری ارتباط صوتی و سایر شبکه های اجتماعی استفاده کرد. تلفن همراه سیار است و می توانید در هر نقطه که هستید، تماس ها را پاسخ دهید و یا از طریق پیامک با آنها در ارتباط باشید.

امروزه هر کسی می تواند بدون محدودیت هر تعداد خطی که مد نظر دارد را خریداری کند. این مزیت در عین حال می تواند معایبی نیز داشته باشد. امروزه شرکت های مختلف خطوط متنوعی را با قیمت بسیار پایین عرضه می کنند. تغییر خط تلفن و باطل کردن آن فرآیندی بسیار ساده دارد و این مسئله می تواند باعث عدم اعتماد مشتری نسبت به خط ارائه شده در پیج اینستاگرام، سایت فروشگاهی و یا هر روش تبلیغاتی دیگر شود.

3- خط تلفن ثابت اینترنتی

سبک جدیدی از خط های تلفن، شماره اینترنتی 8 رقمی با پیش شماره استان مورد نظر شما است. این خطوط علاوه بر ظاهر از نظر کاربری نیز هیچ تفاوتی با خط ثابت ندارند. در عین حال می تواند مزایای خط تلفن همراه را نیز به شما ارائه دهد. خرید خط ثابت اینترنتی هیچ پیچیدگی ندارد. کافیست با شرکت های معتبر که امکان خرید خط را دارند مانند تلینا، هایفون، انارتل، جتکال و … تماس بگیرید. جتکال (JetCall.ir) به عنوان مجموعه ای که به صورت تخصصی در جهت خرید خط ثابت اینترنتی فعالیت می کند آماده است تا بهترین شماره را با قیمت مناسب و در سریعترین زمان خریداری و فعال سازد.

مزیت استفاده از خط اینترنتی ثابت

شما می توانید علاوه بر برقراری تماس با مخاطبان و مشتریانتان، با همین شماره از واتساپ به آنها پیام دهید. ارسال پیام از طریق واتساپ به عنوان اولین اپلیکیشن و شبکه اجتماعی برقراری ارتباط با مشتری، اثر زیادی در انواع کسب و کارها دارد. ارسال فایل، پیگیری و خرید ارائه محصول، بخشی از روند فروش است که باید به بهترین نحو پیگیری شود تا تجربه مثبت برای مشتری ایجاد شده و او را ترغیب به خرید مجدد و یا معرفی مجموعه به سایرین کند.

راه اندازی واتساپ با خط تلفن اینترنتی یکی از مزایای استفاده از خط اینترنتی برای کسب و کارها است. علاوه بر آن، استفاده از خط تلفن ثابت حس مثبتی از اعتماد را برای مخاطب ایجاد می کند. شما بدون اینکه محدود به لوکیشن خاصی باشید می توانید از تلفن ثابت استفاده کنید و با تغییر موقعیت مکانی به هیچ وجه مجبور به تغییر شماره تماس خود نخواهید بود چراکه مالکیت این خط مادام العمر است و متعلق به شما می ماند.

این خبر به صورت اتوماتیک توسط رباتهای سایت از سایت خبری ساعد نیوز جمع آوری و انتشار داده شده است

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید