جواهر آرژانتینی، رئال‌مادرید را وسوسه کرد!

0
3

جیانلوکا پرستیانی، وینگر خوش‌آتیه آرژانتینی، آوریل گذشته در دیدار پایانی مسابقات قهرمانی جوانان جهان عملکرد درخشانی داشت و حالا توجه باشگاه رئال‌مادرید را به خود جلب کرده است. مسوولان رئال پیش از این هم خواهان جذب پرستیانی ۱۶ ساله بودند و در زمستان گذشته بارها برای تماشای بازی او به آرژانتین سفر کرده بودند.

رودریگو و وینیسیوس، ستاره‌های برزیلی رئال‌مادرید ، ماه گذشته پاسپورت اروپایی خود را دریافت کرده‌اند و حالا خالی شدن سهمیه غیراروپایی‌ها به رئال اجازه می‌دهد که بازیکنان آینده‌دار را زیر نظر بگیرد. پرستیانی بازیکنی تکنیکی و دریبل‌زن است که در ماه‌های اخیر با درخشش در پست وینگر، نگاه‌ها را به خود جلب کرده و حالا رئال قصد دارد به سراغش برود.

روزنامه اسپانیایی مارکا اعلام کرد که رولاندو زاراته، بازیکن سابق رئال‌مادرید که ایجنت بریستیانی است، در ماه‌های اخیر بارها به این باشگاه رفته تا در مورد احتمال انتقال این بازیکن به رئال‌مادرید صحبت کند اما طرفین در مورد مسائل مالی هنوز به توافق نهایی نرسیده‌اند.

جواهر آرژانتینی، رئال‌مادرید را وسوسه کرد!

این بازیکن در ژانویه فرصت دارد تا در جام ملت‌های زیر ۲۰ سال آمریکای جنوبی بدرخشد و ارزشهای خود را بیش از پیش به رخ بکشد. البته باید دید که آیا خاویر ماسکرانو، سرمربی تیم زیر ۲۰ سال آرژانتین حاضر به دعوت از او می‌شود یا خیر.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید